Když se rozhodnete někam vycestovat, a to nejenom za účely turistiky, ale také kvůli svému zaměstnání nebo za osobním rozvojem, musíte řešit transport na dané místo. V současné době se stále více rozmáhají nízkorozpočtové letecké společnosti. Jejich předností je mimořádně nízká cena letenek, která bývá mnohdy ještě nižší než v případě silniční nebo kolejové dopravy. Lidé však při létání s těmito společnostmi řeší problém zavazadel. Nízká cena se totiž odráží v tom, že si s sebou nemůžete vzít odbavené zavazadlo a to, které si sebou vezmete na palubu, musí mít velmi malé rozměry. Jak však na tohle omezení vyzrát? Není to tak složité, jak se může zdát, o čemž svědčí tisíce cestovatelů, kteří si na více jak týdenní cesty vystačí s malým batohem.

paluba

Kufry nejsou tou nejvhodnější volbou

Je zřejmé, že pokud jedete na služební cestu, nebudete s sebou brát batoh. Na druhou stranu je otázka, zdali chcete cestovat nízkorozpočtovými společnostmi, které vám neposkytnou takový komfort, který byste si na své služební cestě představovali. Proto se nyní soustřeďme jenom na cestovatele, kteří někam letí za účelem poznání či turistiky. Právě tehdy lze vyzrát i na tak velká omezení, jako pochází od společnosti Wizz Air https://claimcloud.cz/cs/blog/pozor-dalsi-letecka-spolecnost-wizz-air-omezuje-pravidla-pro-zavazadla-na-palube-podobne-jako-na-zacatku-roku-ryanair, což je omezení více než nepříjemné.

zavazadlo

Jak neřešit problém s malým kufrem?

Pokud chcete vyrazit na cesty, pak byste se měli sbalit, jak to jenom nejkompaktněji půjde. Čím menší batoh si s sebou vezmete, tím je to jenom lepší. Nelekejte se však ani větších batohů, neboť důležité je, abyste si s sebou nevzali kufr, který je mnohdy kontrolován, pokud jde o jeho rozměry. U batohů se s kontrolou takřka nesetkáte, z čehož můžete vycházet, až si budete příště plánovat svou dovolenou nebo jakýkoliv jiný pobyt v zahraničí.

Ohodnoťte příspěvek